PRONÁJEM: TIG DC HF / Svařovací invertor Fronius TransTig 2000


  • Kód výrobku: PRONÁJEM: TIG DC HF / Svařovací invertor Fronius TransTig 2000
  • Dostupnost: In StockNabízíme pronájem profesionálního stroje výrobce FRONIUS, model TransTig 2000. Součástí je TIG svařovací hořák Fronius TTG 2200A F s flexi tělem, 8m délkou a dálkovým ovládáním Up-Down, zemnící kabel, plynová hadička a redukční ventil pro Argon.Stroj je po servisní kontrole, vyčištěný, vyfoukaný a odborně proměřený. Vše je plně funkční.

Dokáže svařovat metodou TIG DC s nebo bez vysokofrekvenčního zapalování a metodou MMA (obalovaná elektroda). 

Spotřební materiál (hubice, wolframové elektrody, kleštiny atd.) nejsou součástí nabídky. Tyto položky lze objednat nové a zůstávají majetkem zákazníka.

 

Technické informace stroje:

Napájecí napětí: 1 x 230 V
Tolerance kolísání sítě:  -15% / +15%
Jištění: 1×16 A
Hmotnost: cca 20 kg
Rozměry:  
Rozsah svařovacího proudu: TIG 5-200A / MMA 5-180A
Svářecí proud - zatěžovatel:  35% = 200A (40°C)
Svářecí proud - zatěžovatel:  100% = 120A  (40°C)

 

Aktuálně k dispozici 1ks tohoto setu.

 

Cena pronájmu je 490 Kč / den bez DPH (593 Kč s DPH). Uvedená cena je bez poštovného (v případě, že se stroj zapůjčuje mimo okruh 25 km od sídla pronajimatele). Osobní převzetí zdarma.

Minimální doba pronájmu je 6 dní. Účtují se všední dny + soboty (neúčtují se neděle a státní svátky).Pravidla pronájmu: 

1. Zákazník složí vratnou kauci ve výši 35.000 Kč s DPH. V hotovosti nebo převodem na účet. Kauce bude vrácena po ukončení pronájmu a kontrole pronajaté položky.

2. Zákazník se zavazuje s pronajatou věcí zacházet dle určení, popř. návodu k obsluze.

3. Pronajimatel nenese odpovědnost za případný úraz el. proudem, popálením či jiné újmy na zdraví spojené s užíváním pronajímané položky.

4. Stroje určené k pronájmu mohou obsluhovat pouze zaškolení pracovníci. Za případnou škodu (popř. škodu třetí straně) způsobenou neodborným užíváním a osobou nenese pronajimatel žádnou odpovědnost.

5. Po ukončení pronájmu pronajimatel kontroluje technický stav a funkčnost všech zapůjčených položek. V případě jakéhokoliv poškození zákazník souhlasí s opravou, která bude uhrazena z kauce, kterou složil při objednání pronájmu. V případě nerentabilní ceny opravy si pronajimatel nechává celou částku složenou jako kauci.


V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na čísle 733 557 773 nebo emailem obchod@jsweld.cz.

Tagy: PRONÁJEM: TIG DC HF / Svařovací invertor Fronius TransTig 2000